biurko

Tajniki fakturowania

W ostatnim czasie pojawiło się w Internecie wiele bezpłatnych programów do fakturowania.Taki przykładowy bezpłatny program do fakturowania to “BizDesk 2.5.3”. Jest to bezpłatne oprogramowanie dla firm ERP/CRM. Jest to między innymi oprogramowanie służące do prawidłowego zarządzania firmą, czyli np. : wcześniej wspomniane fakturowanie, reklamacje, obieg dokumentów, problemy i zadania lub także sprzedaż przez Internet. Inne programy do fakturowania to : “Faktury 2009”, “Araks Faktury 2008 PRO”, “Asystent Faktura 2009” i wiele innych.

Jednak największą popularnością cieszy się program “ Faktury 2009”. Ten program posiada możliwości zapisu dokumentów w formacie PDF oraz obsługę walut obcych. Jest to na prawdę niezwykle łatwy w obsłudze program, który jest odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Interfejs graficzny jest tak zaprojektowany, aby każdy użytkownik tego programu mógł od razu po instalacji programu wystawić swoje pierwsze dokumenty sprzedaży bez konieczności studiowania np. instrukcji obsługi.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

paragon

Rachunki – zmora wielu osób

W dzisiejszych czasach najczęściej jesteśmy bardzo zajętymi ludźmi. Wielu z nas jest bardzo szczęśliwa kiedy znajdzie wolne pół godziny w tygodniu i wyjdzie na dłuższy spacer z psem, bądź też raz na miesiąc uda nam się wyjść na trzy godziny do kina. Nie mamy nigdy wolnego czasu z tego względu, iż zazwyczaj nasz cały czas wypełnia praca. W momencie kiedy musimy iść na pocztę tylko po to aby wziąć druk rachunku, następnie znowu wrócić się do domu i go wypełnić i znowu iść na pocztę po to aby go zapłacić, robi nam się wtedy słabo.

Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy Internet, który jest kopalnią wiedzy i dzięki które my możemy załatwić wiele naszych spraw poprzez wyszukanie potrzebnych nam informacji. Niektórzy pomyśleli o nas i w trosce o nasz wolny czas zamieścili druk rachunku. Co trzeba zrobić,a by go znaleźć?Wystarczy wpisać do dowolnie wybranej przez nas wyszukiwarki internetowej rachunek druk, a następnie go wydrukować i wypełnić spokojnie w domu. To takie proste i dzięki temu zaoszczędzamy tyle wolnego czasu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com